תנאי שימוש באתר
על כל הערות או טענה לגבי האתר או תכני האתר ניתן לפנות עלינו במייל לפניה במייל לחץ כאן

1. אתר אינטרנט זה על כל התכנים הכלולים בו מיועד לשימוש חופשי אישי – בחינם.

2. חלק מדפי הצביעה שבאתר לא מאוחסנים בשרתים שלנו. אנו רק מקשרים בקישור אינטרנטי לאתרים מארצות הברית. עקב זאת יתכן שחלק מהקישורים לא יפעלו או יובילו לאתרים אחרים. נודה לכם אם תודיעו לנו על קישורים שבורים.

3. כל זכויות היוצרים של התכנים המוצגים באתר שייכים לבעלי האתרים מארצות הברית אשר מאפשרים שימוש חופשי בתכנים שלהם והתקנתם באתר זה.

4. כל זכויות הקניין לגבי הרעיון, התוכן הכתוב, והעיצוב שמור באופן מוחלט לאתר ולמנהליו.

5. אין להעתיק, לשנות, לשכפל, למכור פריטים מפריטי האתר ותכניו ללא קבלת האישור מראש בכתב ממנהלי האתר.

6. מנהל האתר אינו אחראי ואין לו שליטה ישירה על חלק מהתכנים ו/או הפרסומות המתפרסמות באתר אשר נמצאים באתרים חיצוניים. בנוסף אין למנהל האתר שליטה מידית על תכנים מסוימים אשר נכתבו או הועלו לאתר ע"י גולשים.

7. מנהל האתר יעשה ככל יכולתו כדי לדאוג שתכני האתר שאין לו שילטה ישירה עליהם או מידית יתאימו לאופי וגיל הגולשים, הן בתכנים והן במודעות המתפרסמות בו. פנייה בגין תוכן בעייתי, תישקל ברצינות ע"י מנהל האתר, אך לא תחייב אותו בכל צורה שהיא.

8. מנהל האתר שומר על זכותו למחוק או לעשות כל שינוי בתכנים או קבצים אשר נכתבו או הועלו ע"י הגולשים ללא הודעה מראש.

9. הצגת הפרסומות באתר אינה מהווה המלצה או הבעת עמדה של מנהל האתר לגבי נכונות ו/או כדאיות המוצרים. מנהל האתר אינו אחראי לפרסומות המופיעות באתר. מנהל האתר אינו אחראי לכל נזק ו/או פגיעה ישירה ו/או עקיפה שייגרמו לגולשים, ולגולש לא תהא כל טענה או תביעה כלפי מנהל האתר לגבי המידע המפורסם או המוצג באתר.

10. כל התקשרות שיעשה הגולש עם צד שלישי המפרסם באתר, תעשה ישירות מולו וכל טענה או תביעה יופנו על ידי הגולש והמשתמש, ישירות אל הצד השלישי ממנו קיבל הצעה או ממנו קנה ולא תהיה לו כל טענה או תביעה כלפי מנהל האתר.

11. מנהל האתר שומר על הזכות לשנות או להפסיק את הפעלת האתר ללא הודעה מוקדמת. מנהל האתר אינו מתחייב כי לא יפלו תקלות בהפעלתו של האתר.

12. תנאי השימוש באתר מחייבים את הגולשים והמשתמשים. ההחלטה אם לגלוש באתר זה או לא, היא על אחריות הגולש בלבד. בעת השימוש באתר, הגולש / משתמש / המפרסם, מצהיר כי הוא מסכים לכל תנאי השימוש.

 
 
 

 

 

דפי צביעה אלאדין
איזה כיף גדול, אנו מביאים לכם הרבה דפי צביעה דיסני בחינם, הפעם הבאנו לכם את גיבור הסרט האהוב אלאדין שתבעו אותו, דפי צביעה לא מגיעים ברמה כזאת, פה אתם מקבלים את טובים שבטובים וכמובן בחינם לגולשי האתר שלנו, פשוט חוויה בלתי נשכחת...

 

לצבוע לוחם קראטה
ילדים אוהבים מאוד קראטה ועוד יותר אוהבים דפי צביעה לילדים והכי כיף זה צביעה במחשב בחינם. כאן אתם מקבלים בחור שבועט בעיטת קראטה ויש לכם את כל הצבעים בצד התמונה ואז אתם יכולים לבחור צבע ולשים עם המכחול היכן שאתם רוצים לצבוע ובסוף יש אפשרות...

 

לצבוע את הילדה
משחק חמוד מאוד שבו אתם מקבלים ילדה חמודה לבוש בשמלה ויש לכם את כל הצבעים בצד וכשאתם לוחצים על צבע אתם רואים אותו בתות ליד צבעים. כולם אוהבים דפי צביעה לילדים ופה אתם מקבלים אחלה חוויה של צביעה במחשב ומה שהכי כיף שבסוף אפשר...

 

צבע את החזיר
משחק חמוד ביותר שבו אתם מקבלים חזיר מגוחך ומבחר אדיר של צבעים שאותם אתם יכולים לבחור בעזרת לחיצה עליהם ואז לחיצה עם המכחול על התמונה. כאן אתם מקבלים את מיטב משחקי צביעה, דפי צביעה לילדים ועוד המון הפתעות בחינם ברשת לגולשי האתר...

 

 

 

פי צביעה
צביעה לילדים
דפי צביעה להדפסה
צביעה במחשב
משחקי צביעה

כל הזכויות שמורות © לאתר צביעה